БЛОГ

Тип контенту

Тип контенту

Категорія

Категорія

02.05.2018

BRAND LICENSING DAY 2018

BRAND LICENSING DAY 2018: вперше в Україні відбувся бізнес-форум з ліцензування брендів На Brand Licensing Day експерти ринку розповіли про світовий досвід індустрії ліцензування брендів, про тренди та можливості, які відкриваються для компаній. Подія об’єднала понад 200 учасників – власників бізнесу, керівників компаній, бренд-менеджерів і маркетинг-директорів. Аудиторія дуже тепло сприйняла захід.. Всі охоче знайомилися не […]

ДЕТАЛЬНІШЕ

02.05.2018

Привітання генерального продюсера

Генеральний продюсер Едуард Ахрамовіч на Brand Licensing Day 2018 розповів про історію створення UDC Licensing Agency, структуру ART NATION FAMILY, а також про основні переваги ліцензування.

ДЕТАЛЬНІШЕ

02.05.2018

Селебріті – також бренди

Генеральний продюсер Art Nation Family Едуард Ахрамович розповів про переваги ліцензування селебріті брендів. Він зазначив, що безумовними перевагами роботи з такими бренду є: швидкий вхід на новий ринок, персоналізація бренду, а також побудова емоційного зв’язку та довіри зі споживачем.

ДЕТАЛЬНІШЕ

02.05.2018

Топові дитячі ліцензійні бренди

В рамках Brand Licensing Day 2018 Тетяна Рубан поділилась основними складовими успішного дитячого бренду. Також, разом з Альбертом Саргсяном презентували топові бренди по дитячим ліцензіями – Paw Patrol, Shimmer & Shine, Маша та Ведмідь, Rusty Rivets та інші.

ДЕТАЛЬНІШЕ

02.05.2018

Pets Rock. Новий lifestyle fun бренд

Директор UDC Licensing Agancy  Альберт Саргсян презентував новий для України бренд Pets Rock. Його обожнюють у всьому світі, адже він об’єднує любов до домашніх тварин і захоплення зірками шоу-бізнесу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

02.05.2018

Продюсерский портфель Art Nation 2018

В рамках Brand Licensing Day 2018, Маркетинг директор Art Nation family Ірина Громова розповіла про топових українських ліцензіях GAPCHINSKA, Prima Maria і ін. В свою чергу, Генеральний продюсер Едуард Ахрамович поділився історією та перспективами бренду відомого фейсбук-мема на ім’я Гусь.

ДЕТАЛЬНІШЕ

02.05.2018

Ліцензування брендів: міфи, світовий досвід, рекомендації

Маркетинг директор UDC Тетяна Рубан розвіяла декілька стійких міфів про ліцензування брендів і розповіла про світовомий досвід використання даного інструменту маркетингу. Також, Альберт Саргсян поділився успішною історією реалізації кейса з міжнародною компанією Danone в Україні.

ДЕТАЛЬНІШЕ

02.05.2018

Приклади використання ліцензій

President MullenLowe Кустова Олена поділилася успішними прикладами використання ліцензування. У виступі продемонстровано, як використання довіри до зірки, проекту або герою допомагає розвиватися брендам та утримувати лідируючі позиції на ринку.

ДЕТАЛЬНІШЕ

02.05.2018

Панельна дискусія

Едуард Ахрамович, Олена Кустова, Наталія Пироженко, Альберт Саргсян взяли участь в панельній дискусії на тему “Власний бренд / креатив або популярний бренд в оренду”. Під час дискусії було обговорено в яких випадках краще використовувати власний бренд, а в яких – ліцензію. А також з’ясували як правильно вибрати ліцензійний бренд для свого товару чи послуги.

ДЕТАЛЬНІШЕ

14.02.2017

GAPCHINSKA и Любимов: живые ангелы ко Дню Влюбленных

В Украине впервые появились конфеты с использованием технологии дополненной реальности. С изображений на романтической коллекции конфет Любимов. GAPCHINSKA теперь можно оживить милых Ангелов. Необходимо всего лишь скачать бесплатное приложение GAPCHINSKA (App Store, Play Market), выбрать «оживить Ангелов», навести камеру телефона на коробку конфет и … Ангелы оживут. А чтоб посмотреть продолжение истории любви – нужно […]

ДЕТАЛЬНІШЕ