konsaltyng-icon

Консалтинг

Надаючи основні послуги, агентство консультує клієнтів у різних сферах. Ми розуміємо, що кожен партнер унікальний, адже працюємо з різними компаніями від стартапів до транснаціональних корпорацій. Ми завжди ставимо мету клієнта на перше місце і пропонуємо варіанти рішень, застосовуючи унікальний досвід, експертизу провідних фахівців і підтримку глобальних правовласників.

Експертиза UDC побудована на:
 1 Унікальному досвіді на новому для України ринку ліцензування брендів.
2 Ми відвідуємо більшість спеціалізованих міжнародних виставок по всьому світу в пошуках нових трендів.
3 У нас є доступ до найбільш успішних у світі кейсів з ліцензійними брендами, послуговуємося міжнародними дослідженнями, новітніми продуктами, адже постійно обмінюємося досвідом та експертизою з правовласниками.
4 Постійному аналізі ринків. Ми працюємо з багатьма різними категоріями, тому аналізуємо ринок як в цілому, так і за кожною окремою категорією. Володіючи інформацією з різних ринків та аналізуючи взаємозалежності, ми можемо комплексніше оцінювати ситуацію.
5 Окрім власної команди висококваліфікованих професіоналів, ми маємо змогу консультуватися з провідними світовими дизайнерами, креативними директорами, маркетологами, аналітиками, продакт-менеджерами й іншими фахівцями.
Ми завжди можемо підтримати партнерів у таких найпопулярніших аспектах, як:
 1 Аналіз ринкової ситуації.
2 Розробка інноваційних продуктів на основі світових трендів і успішного закордонного досвіду.
3 Розробка сильного дизайну, який виокремить продукт на полиці.
4 Розробка асортиментної цінової стратегії і плану просування.
5 Розробка промо, що ґрунтується на провідному світовому досвіді.
6 Переговори з мережами супермаркетів.
7 Переговори щодо розміщення реклами.
 

Найважливіше, що у нас із нашими партнерами спільна мета – ми заробляємо лише тоді, коли ліцензіат має хороші показники продажів та досягає поставленої мети.

РЕАЛІЗОВАНІ КЕЙСИ

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?